فیس لیفت سمند و سورن

نصب کیت های فیس لیفت سمند و سورن برند ENF در اتوکلینیک آپگریدر

 

فیس لیفت چیست ؟

در گذشته های دور هنگامی که خودرویی به بازار عرضه می شد ، سالیان زیادی طول میکشید تا نسل بعدی آن خودرو با تغییرات اساسی تولید و به بازار عرضه شود . در واقع خودرو جدید یا بهتر است بگوییم نسل جدید خودرو از لحاظ ظاهری محصولی کاملا متفاوت از خودروی قبلی بود پس مصرف کننده ای که به دنبال خودرویی جذاب تر و بروز تر بود ناچارا باید تا عرضه نسل جدید صبر میکرد یا به سراغ خودرویی دیگر میرفت .

با گسترش بازار جهانی خودرو و بروز شدن و پیشرفت تکنولوژی های به کار رفته در این حوزه و همچنین افزایش تعداد تولید کنندگان خودرو دیگر مصرف کنندگان در انتخاب خود دچار محدودیت نبودند و و با وجود گزینه های زیاد به سراغ بروزترین و جدید ترین محصول میرفتند . در این زمان بود که طراحی و تولید نسل های جدید خودرو به صورت سالانه برای کارخانه ها به صرفه نبود و از طرفی هم در صورت ارتقاء ندادن محصولات خود سهم خود را از بازار از دست میدادند ، از این رو صنعت فیس لیفت خودرو ها شکل گرفت که خودرو سازان با انجام یک یا چندین فیس لیفت و بروز رسانی بر روی یک نسل جذابیت و توان رقابتی آن نسل را در بازار حفظ میکردند .

در کلام ساده فیس لیفت با ایجاد بروزرسانی و تغییرات نه چندان اساسی در ظاهر داخلی و خارجی خودرو انجام میشود .

ظاهر خودرو های داخلی

سالیان زیادی است که خودرو های داخلی همچون سمند و سورن با ظاهری نه چندان جذاب و یکنواخت تولید و به بازار عرضه میشوند و به دلیل شرایط حاکم بر بازار خودرویی کشور مصرف کنندگان ناگزیر به استفاده از گزینه های محدود داخلی هستند .

تولید کیت های فیس لیفت

پس از بررسی های انجام شده توسط متخصصان و تولید کنندگان گروه ENF و با توجه به شرایط موجود ، تیم ENF اقدام به طراحی و تولید کیت های بدنه جذاب و اسپورت برای خودرو های خانواده سمند نمود و با اینکار به نوعی ظاهر این خودرو ها را از آن حالت یکنواختی و کسل کننده به ظاهری جذاب و جوان پسند تغییر داد.

همکاری مجموعه آپگریدر و تیم ENF

مجموعه آپگریدر مفتخر به همکاری با تیم ENF میباشد و به صورت رسمی به عنوان نماینده این تیم فعالیت مینماید .

در مجموعه آپگریدر خدمات ارائه شده مربوط به فیس لیفت خودرو های خانواده سمند تماما با کیت های اصلی تیم ENF ارائه میگردد که این کیت ها شامل سپر عقب ، سپر جلو ، چراغ خطر های اسپرت ( قالب فابریک ) ، چراغ خطر های اسپرت تک لاین ، دو لاین ، طرح ضربان ، آزرایی و دیفیوزر عقب میشوند .

نکاتی در مورد تولیدات ENF :

تمامی مراحل قالب گیری ، ساخت طلق و قطعات مختلف ، مونتاژ و نصب اتصالات با بالاترین دقت و نظارت انجام میشود تا محصول نهایی فاقد هر گونه نقص و عیب باشد . طراحی و ساخت محصولات ENF طوری انجام شده است که هیچ نیازی به تغییر در قطعات فلزی خودرو نمیباشد و این قطعات در جای قطعات فابریک و جا پیچ های فابریک نصب میشوند .

چراغ خطر تک لاین

چراغ خطر دو لاین

چراغ خطر طرح ضربان

چراغ خطر طرح آزرایی

سپر جلو سمند (آستر آماده رنگ پذیری)

سپر جلو سورن (آستر آماده رنگ پذیری)

سپر عقب (آستر آماده رنگ پذیری)

دیفیوزر

شما میتوانید با رزرو وقت قبلی در مجموعه آپگریدر از خدمات مربوط به نصب کیت های بدنه ENF و فیس لیفت خودرو خود بهرمند شوید .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

دنا پلاس جوانان
موتور EF7
مدیریت آپگریدر

دنا پلاس جوانان

دنا پلاس جوانان      دست پخت جدید ایرانخودرو با مواد اولیه دنا و موتور EF7 در روز یک شنبه 16 بهمن ماه 1401 در

ادامه مطلب ...
بررسی خودرو آریا
وبلاگ
reza ehsani

بررسی کامل خودرو آریا

بررسی کامل خودرو آریا: خودرو آریا که در سال ۱۳۹۹ از آن رونمایی شد یک خودرو دیگر از ناوگان دومین خودروساز کشور می باشد. شرکت

ادامه مطلب ...
پرداخت هزینه ارسال درب منزل

پرداخت هزینه ارسال هنگام دریافت سفارش

ضمانت بازگشت وجه

تضمین برگشت وجه تا 48 ساعت

ارسال به سراسر ایران

ارسال به تمام نقاط کشور

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان در ساعات کاری